Medaile 3D TISK

V této kategorii najdete širokou škálu medailí, které jsou navrženy a vyrobeny pomocí 3D tisku, což umožňuje nejen vysokou míru personalizace, ale také detailní a precizní provedení, které by bylo tradičními metodami obtížně dosažitelné.

Nejprodávanější

Krtek
Medaile 3D tisk
Skladem
MEDAILE-3D-TISK-40MM
 
od 48 Kč
1 položek celkem
Krtek
od 48 Kč

Unikátnost a personalizace Ať už potřebujete medaile pro sportovní turnaje, akademické úspěchy, firemní ocenění, nebo jiné příležitosti, naše technologie vám umožní vložit...

MEDAILE-3D-TISK-40MM

Unikátnost a personalizace

Ať už potřebujete medaile pro sportovní turnaje, akademické úspěchy, firemní ocenění, nebo jiné příležitosti, naše technologie vám umožní vložit specifické nápisy nebo loga, čímž vytvoříte ocenění, které bude přesně odpovídat vašim představám a potřebám.

Jak objednat a zaplatit

Objednávka vaší vlastní 3D tištěné medaile je jednoduchá. Standardní cena je pro menší série 48 Kč - pro průměry 50-60mm, pro průměr 70mm je cena 58 Kč. U množstevních slev můžeme nabídnout 100ks: -1kč/kus, 1000ks: -2kč/kus

V ceně jsou standardem 4 barvy.

Jelikož se jedná o zakázkový tisk mohou nastat okolnosti, kdy bude potřeba upravit cenu, pro tento produkt lze volit pouze platbu převodem, vždy zároveň vyčkejte na potvrzení ceny - bude vám zaslána faktura, podle které budete moci zaplatit.

Platba je nutná dopředu. Zároveň vám bude upřesněn termín realizace. Menší série do 20 ks lze vyrobit cca do 1 týdne. Více se již domlouvá individuálně.

do 50 ks je účtováno 350 Kč za návrh
od 50 - 100ks je účtováno 250 Kč za návrh
od 100ks návrh již v ceně (pokud by se nejednalo o velmi složitý design)

Gravírování do skla
Gravírujeme do skla
Dbáme na maximální kvalitu.
Tematické sady
Tematické sady
nabídka desítky sportů